Producenci
XIAOMI Projektor Mi Smart Projector 2
Opis
Projektor z Android TV Xiaomi Mi Smart Projector 2 FHD 120 cali
- Ekran o przekątnej do 120 cali ze współczynnikiem rzutu 1,2:1
- Automatyczna korekcja trapezowa pod wieloma kątami
- Wyraźne obrazy w rozdzielczości 1080p z automatycznym ustawianiem ostrości
- Android TV z wbudowanym Asystentem Google
- Rozrywka z Dolby Audio
Idealny prostokąt rzutowany pod wieloma kątami
Mi Smart Projector 2 obsługuje automatyczną korekcję trapezową pod wieloma kątami w 3 osiach i 6 kierunkach, aby wyświetlić idealny prostokąt.
Inteligentne centrum domu z obsługą IoT
Użyj swojego głosu, aby wyszukiwać programy, sterować projektorem i inteligentnymi urządzeniami domowymi, zadawać pytania i wiele więcej*. Naciśnij przycisk Asystenta Google na pilocie, aby rozpocząć*.
*Wymagane kompatybilne urządzenia obsługujące Asystenta Google.
Autofokus zapewnia wyraźny obraz
Bardzo czuły aparat poprawia szybkość ustawiania ostrości, co zapobiega również rozmyciu termicznemu, zapewniając wyraźny i ostry obraz.
Czterokanałowa technologia poprawy jasności LED RGB+BP
W porównaniu z tradycyjną trzykanałową projekcją LED, dzięki dodaniu kanału niebieskiego światła, gama kolorów Rec.709 przekracza 154%, dzięki czemu kolory są bardziej realistyczne. Obsługuje również dekodowanie HDR10.
Rozdzielczość 1080p zapewniająca klarowność na wysokim poziomie
Dzięki rozdzielczości 1920x1080 Full HD (1080p), Mi Smart Projector 2 wyświetla obrazy w wysokiej rozdzielczości.
Tylko 28 dB dla spokojnego oglądania
Pozostając poniżej 28 dB w normalnych warunkach pracy, cichy projektor nie zakłóci wrażenia podczas oglądania.
Rozproszone odbicie światła dla komfortu oczu
Mi Smart Projector 2 wykorzystuje odbicie rozproszone. W przeciwieństwie do tradycyjnych telewizorów LCD, które dostarczają światło bezpośrednio do oczu, rozproszone odbicie powoduje mniejsze zmęczenie oczu i jest bardziej odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku.
Współczynnik rzutu 1,2:1 umożliwia wyświetlanie dużego ekranu w małym pomieszczeniu
Możesz łatwo dostosować odległość rzutu, aby uzyskać obraz w zakresie 60"-120". Teraz możesz oglądać filmy, cieszyć się koncertami i grać w gry - a wszystko to na tej samej ścianie.
Doświadczenie kina domowego nawet po umieszczeniu na biurku
Zintegrowana struktura dużej wnęki dźwiękowej i bardzo długi kanał prowadzący dźwięk sprawia, że brzmienie jest bogate i delikatne. Częstotliwość może również spaść do 90 Hz. Połącz się z Mi Smart Projector 2 przez Bluetooth, aby uczynić go własnym systemem dźwiękowym.
Ciesz się komfortem wciągającego dźwięku
Starannie skalibrowany przez mistrza akustycznego, Mi Smart Projector 2 przyjmuje dwukanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny i obsługuje dekodowanie Dolby. Realistyczne ludzkie głosy i wirtualny dźwięk przestrzenny sprawią, że poczujesz się jakbyś był w środku akcji.
Ciesz się inteligentniejszą rozrywką
Uprość rozrywkę dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do tysięcy filmów i programów z różnych platform w jednym miejscu.
Tylko te porty, których potrzebujesz
Projektor wyposażony jest w porty HDMI 2.0, USB 2.0 oraz gniazdo słuchawkowe. Obsługuje wejście 4K, współpracuje z dyskami twardymi, konsolami do gier, mikrofonami i nie tylko dzięku czemu idealnie spełnia Twoje potrzeby związane z rozrywką.
Kompaktowy i przenośny
Projektor ma wymiary 115 x 150 x 150 mm i waży zaledwie 1,3kg więc możesz łatwo go przenosić, kiedy tylko potrzebujesz.
Dane techniczne
| Model | Mi Smart Projector 2 |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 500 ANSI Lumenów |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,20:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Poziom hałasu | 28 dB |
| Pobór mocy | 65 W |
| Funkcje |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 115 x 150 x 150 mm |
| Waga | 1.3 kg |