Producenci
XIAOMI Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 6 Pro białe
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 6 Pro
Słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth 5.3 i Hi-Res Audio, oferujące doskonałą jakość dźwięku dzięki potrójnemu systemowi przetworników. Redukcja hałasu ANC do 55 dB i 20 poziomów dostosowania zapewniają komfortowe słuchanie w każdej sytuacji.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 54 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 9 h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 56.9 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Bateria:
|