Producenci
XIAOMI Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 6 czarne
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 6
Lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth 5.4 i redukcją szumów AI. Oferują do 36 godzin pracy z etui, dynamiczny dźwięk z 12,4 mm przetwornikiem i szybkie parowanie Google Fast Pair.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 54 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 53.2 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Bateria:
|