Producenci
XIAOMI Wzmacniacz sygnalu Wi-Fi Extender Pro
Opis
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Mi Range Extender Pro
300 Mbps
Zapewnia niezawodne i niezwykle szybie działanie sieci dzięki wydajnej technologii Wi-Fi 802.11n.
Do 24 urządzeń
Aby utrzymać najlepszą wydajność, zaleca się podłączenie maksymalnie 24 urządzeń.
Łatwa konfiguracja
Połączenie z routerem jest bardzo wygodne dzięki aplikacji Mi Home. Jest to nawet prostsze w przypadku routerów Mi.
Elastyczne rozmieszczenie
Po połączeniu z routerem możesz po prostu odłączyć i ponownie podłączyć wzmacniacz w miejscu dającym najlepszą jakość i zasięg sygnału.
Likwidujemartwą strefę
Bezprzewodowo łączy się z routerem, aby wzmocnić i rozszerzyć sygnał do trudno dostępnych miejsc.
2 zewnętrzne anteny
2 anteny zewnętrzne z zaawansowaną technologią połączeń pozwalają osiągnąć niezawodny zasięg Wi-Fi w całym domu lub biurze.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WPA-PSK/ WPA2-PSK |
| Zasilanie | 100-240 V/0.35 A |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 54 x 70 mm |
| Pozostałe parametry |
|