Producenci
Xerox Drukarka B310DNI A4/40ppm WIFI/duplex/sieć10/100
Opis
Dane techniczne
| Model | B310V/DNI |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 6000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL |
| Język drukarki | Direct Image |
| Procesor drukarki | 1.0 GHz dwurdzeniowy |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 222 mm |
| Szerokość | 368 mm |
| Głębokość | 363 mm |
| Waga | 12.8 kg |
| Pozostałe parametry | PCL: PCL 5/PCL6 Emulation |