Producenci
Xerox Drukarka C320V_DNI A4 33ppm/Wifi/Lan
Opis
Kolorowa drukarka Xerox C320
Niezawodna drukarka kolorowa idealna dla małych zespołów. Idealna propozycja dla małych i średnich firm i do biura w domu. Łatwy w obsłudze ekran 2,8 cala. Wbudowane kompleksowe zabezpieczenia. Funkcje obsługi urządzeń mobilnych, takie jak Apple AirPrint i Mopria, ułatwiają łączenie się i drukowanie z dowolnego urządzenia.
- Kolorowy druk
- Rozmiar papieru A4
- Do 33 str./min
- Do 6000 stron/miesiąc
Dane techniczne
| Model | C320V_DNI |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 35 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 65000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Dwurdzeniowy 1 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru | Do 250 arkuszy papieru dokumentowego |
| Odbiornik papieru | Do 170 arkuszy papieru dokumentowego |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 318 mm |
| Szerokość | 455 mm |
| Głębokość | 423 mm |
| Waga | 20.6 kg |