Producenci
Xerox Drukarka Phaser 3020V_BI mono/A4/20ppm/GDI/WiFi
Opis
Dane techniczne
| Model | Phaser 3020V |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 21 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 15000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | GDI |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Kaseta z tonerem: 1500 stron 106R02773 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Kaseta z tonerem: 1500 stron 106R02773 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | - Drukarka Phaser 3020 |
| Informacje o gwarancji | Dwuletnia gwarancja napraw |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 188 mm |
| Szerokość | 331 mm |
| Głębokość | 215 mm |
| Waga | 4.1 kg |