Producenci
Xerox Drukarka VersaLink B410DN B410V_DN
Opis
Dane techniczne
| Model | B410V_DN |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 50 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Procesor drukarki | Dual Core, 1000 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1024 MB |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Grafitowy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 422 mm |
| Szerokość | 429 mm |
| Głębokość | 470 mm |
| Waga | 17 kg |