Producenci
Xerox Drukarka VersaLink C410VDN 40ppm C410V_DN
Opis
Drukarki kolorowe Xerox C410 oferują niezawodność i bezpieczeństwo w kompaktowych rozmiarach.
W drukarkach C410 prostota spotyka się z doskonałą niezawodnością i kompleksowym bezpieczeństwem. Te drukarki doskonale sprawdzają się w pracy. Dzięki odpowiednio dobranemu zakresowi funkcji, w tym szybkiemu drukowaniu, wydrukom wysokiej jakości i opcjonalnej łączności Wi-Fi, masz wszystko, czego potrzebujesz, i żadnych zbędnych elementów.
ŁATWA OBSŁUGA TO STANDARD
Drukarki kolorowe C410 są gotowe do ciężkiej pracy od razu po wyjęciu z opakowania - bez pomocy działu IT. Aplikacja Xerox Easy Assist umożliwia bezproblemową konfigurację Wi-Fi za pośrednictwem telefonu komórkowego, dlatego możesz rozpocząć drukowanie w kilka minut, a nie godzin.
To idealne rozwiązanie dla małych i średnich zespołów, które potrzebują niezawodnego urządzenia do drukowania. Urządzenia są też niezwykle łatwe w użyciu, dzięki czemu zwiększają produktywność, zamiast utrudniać pracę. Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala upraszcza interakcje z drukarką i wyraźnie informuje o jej stanie.
Dzięki codziennej niezawodności możesz mieć pewność, że urządzenia pracują równie ciężko, jak Ty. To oznacza mniej spraw na głowie. Teraz możesz robić to, co robisz najlepiej bez martwienia się o problemy z drukarką.
WYGODNE, KOMPAKTOWE ROZMIARY
Czas i powierzchnia biurowa to Twoje główne priorytety. Dlatego te urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w pełni je wykorzystać.
Drukarki kolorowe C410 są ciche, lekkie i mają niewielki rozmiar. Idealnie nadają się do niewielkich przestrzeni biurowych. To drukarki o odpowiedniej wielkości, które zmieszczą się pod blatem, w recepcji lub na biurku.
UŁATW SOBIE PRACĘ
Myślisz, że w celu wykonania czynności konserwacyjnych lub usunięcia problemów musisz wzywać informatyków? Niekoniecznie. Zaawansowane narzędzia, takie jak aplikacja Xerox Easy Assist, sterowniki drukarki Xerox oraz aplikacja środowiska drukowania i skanowania Xerox, oferują funkcje zwiększające produktywność oraz ułatwiają instalację, użytkowanie i zarządzanie drukarką.
Ponadto drukarki kolorowe C410 są przeznaczone dla pracowników mobilnych, takich jak Ty, i oferują wbudowaną obsługę funkcji Apple AirPrint, Mopria oraz Wi-Fi Direct. A funkcja drukowania plików pakietu Microsoft Office bezpośrednio z pamięci USB jeszcze bardziej ułatwia pracę.
OSZCZĘDNOŚCI I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO
Drukarki kolorowe C410 zostały wykonane w co najmniej 25% z plastiku pochodzącego z recyklingu, co nadaje nowe znaczenie pojęciu odpowiedzialności za środowisko. Te urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne na świecie standardy efektywności środowiskowej produktu, w tym EPEAT, Blue Angel i ENERGY STAR. Program Xerox Green World Alliance upraszcza zbieranie, ponowne wykorzystanie i recykling zużytych materiałów do drukowania.
JAKOŚĆ, KTÓREJ NIE SPOSÓB NIE ZAUWAŻYĆ
Drukarka kolorowa C410 wznosi codzienną komunikację na wyższy poziom dzięki intensywnym kolorom, które zachwycają odbiorców.
Dane techniczne
| Model | VersaLink C410 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 125000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Direct Image |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Procesor drukarki | 1 GHz, dwurdzeniowy |
| Zainstalowana pamięć | 1000 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 125 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 318 mm |
| Szerokość | 455 mm |
| Głębokość | 421 mm |
| Waga | 21 kg |