Producenci
Xerox Drukarka Versalink B620DN 61ppm B620V_DN
Opis
Drukarka Xerox VersaLink B620
Dopasowany do skali działalności, inteligentny asystent z obsługą aplikacji ConnectKey, który zawsze przekracza oczekiwania.
- Drukarka czarno-biała z obsługą formatu A4
- Idealne rozwiązanie dla zespołów od 5 do 20 osób
- Intuicyjny interfejs użytkownika w formie 5-calowego tabletu pozwala przyspieszyć pracę
- Wbudowane kompleksowe zabezpieczenia
- Funkcje integracji z urządzeniami mobilnymi ułatwiają łączenie się i drukowanie z dowolnego urządzenia
- Obsługa technologii ConnectKey z aplikacjami i rozwiązywaniami na każdą sytuację
Dane techniczne
| Model | Versalink B620 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | 216 x 279 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 61 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 300000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz Quad Core |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Ubuntu |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 445 mm |
| Szerokość | 428 mm |
| Głębokość | 510 mm |
| Waga | 25.4 kg |