Producenci
Xerox Moduł główny AltaLink C8270 A3 C8203V_F
Opis
Moduł główny Xerox AltaLink C8270 C8203V_F
Kolorowe drukarki wielofunkcyjne Xerox AltaLink serii C8200
- Teraz praca może zrobić się sama.
- Kopiowanie, drukowanie, skanowanie, poczta e-mail
- Usprawnianie złożonych zadań dzięki sztucznej inteligencji
- Interfejs taki jak w tablecie upraszcza i przyspiesza powtarzalne czynności
- Bezproblemowa łączność i drukowanie przez kabel, (opcjonalne Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth), NFC oraz z chmury
- Idealny wybór do intensywnych obciążeń biurowych. Konfigurację można dostosować zarówno do prostych, jak i do bardzo złożonych zastosowań.
- Wbudowane wszechstronne zabezpieczenia o uproszczonej obsłudze
- Wysoka jakość zgodności i reprodukcji kolorów w zastosowaniach biurowych
Do działania wymagany jest tego kit z prędkością AAXERI097S05249 Xerox Initialisation kit AltaLink C8270 |097S05249 (sprzedawany osobno)
Dane techniczne
| Model | AltaLink C8270 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | Monarch 98 x 191 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A3 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 70 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 70 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 300000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Procesor drukarki | INTEL ATOM z czterema rdzeniami, 1,9 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 8 GB |
| Maksymalna pamięć | 8 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Ubuntu |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Opcje rozbudowy | Faks z funkcją Walkup, Czytnik kart RFID Xerox |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysokość | 1169 mm |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 793 mm |
| Waga | 159.7 kg |
| Pozostałe informacje | Do działania wymagany jest tego kit z prędkością AAXERI097S05249 Xerox Initialisation kit AltaLink C8270 |097S05249 (sprzedawany osobno). |