Producenci
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne Altalink B8202V_F 70ppm moduł główny B8202V_F
Opis
Wyjątkowo niezawodna, uniwersalna, z technologią AI
Intuicyjny interfejs użytkownika urządzenia AltaLink w stylu tabletu pomaga oszczędzać czas podczas wykonywania każdego zadania. Skutecznie korzystaj z algorytmów AI, które uczą się od Ciebie, i przyznaj priorytet najczęściej wykonywanym zadaniom, aby utworzyć wygodne skróty. Dzięki temu wykonasz mniej kroków, a zrobisz więcej. Urządzenie AltaLink ze wstępnie załadowanymi aplikacjami wspieranymi przez AI* może zautomatyzować żmudną, ale ważną pracę, np. redagowanie danych poufnych, streszczanie długich raportów i cyfryzację odręcznych notatek, co pozwoli łatwo je edytować, udostępniać i podejmować powiązane z nimi zadania. Komunikacja bezprzewodowa powinna odbywać się bez problemów. Natywne funkcje mobilności urządzenia AltaLink ułatwiają drukowanie i skanowanie z ulubionych urządzeń mobilnych. Możesz nawet uzyskać dostęp do preferowanej usługi magazynu w chmurze bezpośrednio z interfejsu użytkownika. Tym samym nie musisz już wykonywać powtarzalnych zadań i bawić się w zgadywanki.
Inteligentniejsze skalowanie
Bez względu na rozmiar zadania drukowania urządzenie AltaLink można dostosować tak, aby mogło je wykonać. Dzięki różnorodności akcesoriów i opcji wykańczania można skonfigurować asystenta biurowego zgodnie ze swoimi potrzebami. W miarę rozwoju Twojej firmy większa liczba drukarek nie powoduje wzrostu liczby problemów. Urządzenia AltaLink mogą automatycznie synchronizować kluczowe ustawienia produktywności i zabezpieczeń w całej flocie urządzeń. Ponadto możesz pomagać użytkownikom i przeprowadzać interaktywne szkolenia bezpośrednio z pulpitu.
Bezpieczeństwo bez złożoności
Kompleksowe funkcje zabezpieczeń skutecznie zapobiegają zagrożeniom, wykrywają je i neutralizują, a także usprawniają raportowanie i automatycznie korygują ustawienia wymagane przez dział IT. Wbudowane, wstępnie zdefiniowane konfiguracje zabezpieczeń upraszczają proces wdrożenia. Wystarczy wybrać jeden z trzech szablonów zabezpieczeń, a drukarka AltaLink zrobi resztę - jej obsługa nie wymaga fachowej wiedzy.
Opracowane z myślą o zrównoważonym rozwoju
Dzięki funkcjom, które pozwalają ograniczać ilość odpadów i oszczędzać energię, oraz zastosowaniu poużytkowego plastiku z recyklingu drukarki AltaLink pomagają ograniczyć oddziaływanie na środowisko. Drukarki te uzyskały certyfikat EPEAT, ENERGY STAR i Blue Angel.
Dane techniczne
| Model | B8202V_F |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 11" x 17" (280 x 430 mm) |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 72 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 300000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Procesor drukarki | INTEL ATOM z czterema rdzeniami, 1,9 GHz/8 GB pamięci systemowej |
| Zainstalowana pamięć | 8 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Gramatura papieru (min.) | 52 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 52,000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Granatowy |
| Wysokość | 1169 mm |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 793 mm |
| Waga | 144.8 kg |
| Pozostałe informacje | Xerox Altalink B8202V_F 70ppm moduł główny B8202V_F do modułu należy dokupić kit z prędkością (AAXERI097S05252) Xerox Initialisation kit AltaLink B8270 sold |