Producenci
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne B1025 Druk/Kopia Skaner+pokrywa B1025V_B
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox B1025V
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne
- Drukowanie, kopiowanie, skanowanie w kolorze i opcjonalne faksowanie
- Ekonomiczne drukowanie czarno-białe w formacie A3 i kompaktowy rozmiar urządzenia
- Druk z urządzeń mobilnych
Dane techniczne
| Model | B1025V_B |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | B4 |
| Format | A3 |
| Format | B5 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 25000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Procesor drukarki | 1 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 1.5 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 250 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier archiwalny |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | AIX |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | HP-UX |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenApp |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenDesktop |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 581 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Głębokość | 573 mm |
| Waga | 37 kg |
| Video |