Producenci
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne C235V/DNI A4 4w1 22ppm/wifi/duplex
Opis
Dane techniczne
| Model | C235V/DNI |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania | Rozdzielczość: 600 x 600 dpi |
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | PCL |
| Procesor drukarki | 1.0 GHz dwurdzeniowy |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy + 50 arkuszy podajnik dolny |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 176 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 344.4 mm |
| Szerokość | 411.2 mm |
| Głębokość | 394.1 mm |
| Waga | 19.4 kg |
| Pozostałe parametry | PCL: PCL 5/6 |