Producenci
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne C325V_DNI A4 4w1 33ppm/Wifi/Duplex
Opis
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox C325
Niezawodne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne idealne dla małych zespołów
- Kopia, druk, skanowanie, faks
- Idealna propozycja dla małych i średnich firm i do biura w domu
- Xerox Workflow Central zapewnia opcjonalny dostęp do zaawansowanego systemu obiegu dokumentów
- Wbudowane kompleksowe zabezpieczenia
- Funkcje obsługi urządzeń mobilnych, takie jak Apple AirPrint i Mopria, ułatwiają łączenie się i drukowanie z dowolnego urządzenia
Dane techniczne
| Model | C325V_DNI |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 65000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | XPS |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Procesor drukarki | 1.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Gramatura papieru (min.) | 52 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 491 mm |
| Szerokość | 479 mm |
| Głębokość | 475 mm |
| Waga | 27.1 kg |