Producenci
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLinkC415VDN 4w1 C415V_DN
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne VersaLinkC415VDN 4w1 C415V_DN
Ten model to prawdziwa perełka wśród drukarek wielofunkcyjnych, idealna do zastosowań biurowych.
VersaLink C415 to nie tylko drukarka, ale także kopiarka, skaner i faks w jednym. Dzięki temu urządzeniu można z łatwością wykonywać różnorodne zadania biurowe, oszczędzając przy tym miejsce i pieniądze na osobne urządzenia.
Laserowy rodzaj druku gwarantuje wysoką jakość wydruków. Druk w kolorze sprawia, że dokumenty prezentują się profesjonalnie i estetycznie. Dodatkowo, funkcja skanowania umożliwia przesyłanie plików do różnych lokalizacji, takich jak FTP, HTTP, czy skanowanie do USB. Obsługiwane formaty plików to m.in. JPEG, PDF, co zapewnia wszechstronność w pracy biurowej.
Urządzenie VersaLinkC415VDN 4w1 C415V_DN to nie tylko sprzęt biurowy, to narzędzie, które usprawni codzienne obowiązki, zwiększając efektywność i wydajność pracy. Dzięki niemu można zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie cieszyć się wysoką jakością wydruków i skanów.
Dane techniczne
| Model | VersaLink C415 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 76 x 127 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 10000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Quad Core 1.2GHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier ciągły |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Ubuntu |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Opcje rozbudowy |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysokość | 491 mm |
| Szerokość | 478 mm |
| Głębokość | 475 mm |
| Waga | 27.1 kg |