Producenci
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne WC 2025V_BI 3w1 A4
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025
Monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna
- Drukowanie, kopiowanie, skanowanie (oraz faksowanie przy użyciu WorkCentre 3025NI)
- Najlepsza dla osób indywidualnych lub niewielkich zespołów roboczych
- Skanuj kolorowe, czarno-białe obrazy oraz zdjęcia w odcieniach szarości z rozdzielczością do 600 x 600 dpi
- Wbudowana łączność Wi-Fi
Dane techniczne
| Model | 3025V_BI |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 7500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | GDI |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier archiwalny |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 257 mm |
| Szerokość | 406 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 7.5 kg |
| Pozostałe parametry | Zużycie energii:
|