Producenci
YENKEE Ergonomiczna mysz bezprzewodowa YMS 2075 RANGE
Opis
Ergonomiczna mysz bezprzewodowa RANGE
- Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka
- Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka
- Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka
Ergonomiczna mysz bezprzewodowa 2.4 G została zaprojektowana tak, aby wspierać naturalną pozycję nadgarstka i zmniejszać ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka (CTS) i innego rodzaju stresu związanego z codziennym używaniem myszy komputerowych. Kąt i wysokość myszy wybrano tak, aby nadgarstek znajdował się w optymalnej pozycji. Wszystkie przyciski, włącznie z kółkiem, DPI i bocznymi przyciskami, są dostępne i łatwe w użyciu. RANGE to 6-przyciskowa mysz z czujnikiem optycznym i rozdzielczością do 2400 DPI. Rozmiar i kształt myszy zaprojektowano tak, aby odpowiadały większości praworęcznych użytkowników. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i miłej w dotyku powierzchni mysz jest świetnym rozwiązaniem do domu i biura. Zintegrowany Nano odbiornik o odległości roboczej.
Dane techniczne
| Model | RANGE |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB-C |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 112 x 83 x 49 mm |
| Waga | 147 g |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe:
|