Producenci
YENKEE Hub 4x USB 2.0 YHB 4002BK czarny, przełącznik, Plug&Play
Opis
Hub 4x USB 2.0 YHB 4002BK czarny, przełącznik, Plug&Play
Ekskluzywny cztero-portowy hub USB z gumową powłoką odporną na kurz i przełącznikiem zasilania, łatwy w użyciu. Jest zasilany przez USB lub zewnętrzny zasilacz, jeśli jest to konieczne (brak w zestawie). Zielona dioda LED wskazuje działanie urządzenia. Nie wymaga instalacji (Plug & Play).
Główne cechy:
- Odporny na kurz
- Sygnalizacja zasilania LED
- Zasilanie zewnętrzne
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 2.0 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112 x 28 x 19 mm |
| Pozostałe parametry | - Długość kabla: 660 mm |