Producenci
YENKEE Klawiatura uniwersalna YKB 1002 CS USB odporna na zalanie
Opis
Klawiatura uniwersalna YKB 1002 CS USB odporna na zalanie
Dane techniczne
| Model | YKB 1002CS |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 140 cm |
| Zasięg | 0 mm |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 438 x 136 x 17 mm |
| Waga | 380 g |