Producenci
YENKEE Ładowarka sieciowa 3xUSB 65W 3,24A Power Delivery 3.0 QC4.0
Opis
Ładowarka sieciowa 65W
GaN Ładowarka VOLT YAC G65 została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysoką moc, kompaktowy rozmiar i uniwersalne zastosowanie. Ładowarka posiada trzy wyjścia USB, co umożliwia jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Całkowita moc wyjściowa to nawet 65 W, co jest wystarczające do ładowania szerokiej gamy urządzeń, w tym laptopów, tabletów i smartfonów.
Nie potrzebujesz już różnych ładowarek do różnych urządzeń. Uniwersalna ładowarka VOLT pasuje do większości urządzeń mobilnych, takich jak telefony, tablety i inne akcesoria elektroniczne.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 93.1 x 35.5 x 35.5 mm |
| Waga | 114 g |
| Pozostałe parametry |
|