Producenci
YENKEE Mikrofon PC YMC 1020GY, 50Hz-16kHz,-30db, 2.2kohm
Opis
Mikrofon do PC wysokiej jakości odpowiedni do gier online, czatów, wideokonferencji, streamów itp.
Profesjonalny design i materiały wysokiej jakości nadadzą Twojemu zestawowi PC poważny wygląd a Twoi przyjaciele, współbojownicy i obserwujący będą Cię zawsze wyraźnie i czysto słyszeć. Antypoślizgowy stojak umożliwia ustawienie kąta i zapewnia dobrą stabilność mikrofonu na biurku. Przy pomocy wyłącznika można wyłączyć mikrofon.
Główne cechy:
- Plug & play
- Profesjonalny design
- Czysty i naturalny dźwięk
Dane techniczne
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 2200 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Czułość | 36 dB |
| Technologie | Brak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Napięcie robocze: DC (stały) 1,5 V |