Producenci
YENKEE Mysz bezprzewodowa YMS 2035 SILENCIO 6 cichych przycisków
Opis
Bezprzewodowa cicha mysz SILENCIO 2.4G
Ciche przełączniki. Ergonomiczny design. Rozdzielczość 800/1200/1600 DPI.
Dane techniczne
| Model | SILENCIO |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie | Bateria alkaliczna AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 116 x 74 x 44 mm |
| Waga | 93 g |
| Pozostałe parametry |
|