Producenci
YENKEE Mysz bezprzewodowa ergonomiczna leworęczna, akumulator Dual WL+BT
Opis
Mysz bezprzewodowa ergonomiczna leworęczna, akumulator Dual WL+BT
Ergonomiczna mysz bezprzewodowa YMS 5060 została specjalnie zaprojektowana do pionowego trzymania, która wspiera naturalną pozycję nadgarstka i minimalizuje ryzyko wystąpienia zespołu cieśni nadgarstka (CTS) oraz innych nacisków spowodowanych codziennym korzystaniem z myszy. Dla nieograniczonej wygody, ERGO PRO oferuje 3 rozwiązania bezprzewodowe jednocześnie. Standardowe połączenie 2,4 G z kluczem USB oraz dwa połączenia Bluetooth oznaczone jako BT1 i BT2 (obsługuje starszą wersję 3.0 oraz nowszą wersję 5.2, która jest w pełni kompatybilna ze starszymi). Dzięki cichym przełącznikom ta cicha mysz jest idealnym rozwiązaniem do każdNOBLE biura w open space, czytelniach lub w innych pomieszczeniach, gdzie może być wymagana cisza. Zintegrowany Nano odbiornik o odległości roboczej 10 metrów. Wyłącznik zasilania zapewniający oszczędność energii baterii.
- Pionowa mysz bezprzewodowa dla leworęcznych
- Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka
- Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka
- Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka
Dane techniczne
| Model | YMS 5060 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Leworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112 x 83 x 69 mm |
| Waga | 90 g |