Producenci
YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa YMS 5020 ErgoGrip
Opis
Pionowa ergonomiczna mysz bezprzewodowa
Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka. Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka. Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka.
Dane techniczne
| Model | ErgoGrip |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 86 x 71 mm |
| Waga | 115 g |