Producenci
YENKEE Mysz przewodowa USB, 4 przyciski, optyczna, symetryczna Różowa
Opis
Mysz przewodowa z 4 przyciskami i przełączalną rozdzielczością do 2400 DPI do operatywnego i płynnego sterowania kursorem, precyzyjnego śledzenia ruchu i łatwego zaznaczania.
Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przyjemnej w dotyku powierzchni mysz jest idealnym rozwiązaniem do użytku w biurze i w domu.
Mysz jest przeznaczona dla osób leworęcznych i praworęcznych.
- Czułość: 800/1200/1600/2400 DPI (wyjściowa 1200 DPI)
- Czujnik: optyczny (Sunplus 168A)
- Wejście: DC (stał.) 5 V / 100mA
- Częstotliwość odświeżania: 125 Hz/s
- Prędkość: do 25 IPS
Dane techniczne
| Model | QUITO |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 145 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Różowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 102 x 59 x 36 mm |