Producenci
YENKEE Mysz przewodowa USB symetryczna 3 przyciski optyczna 1000DPI
Opis
Przewodowa mysz USB BASIC
- Symetryczna konstrukcja
- Rozdzielczość 1000 DPI
- Przewodowa mysz USB BASIC to najlepszy wybór do użytku domowego i biurowego. Mysz posiada precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI i jest odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych.
Dane techniczne
| Model | BASIC |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 111 x 65 x 39 mm |
| Waga | 74 g |