Producenci
YENKEE Podkładka chłodząca YSN 310 duża z metalową płytą
Opis
RGB podkładka chłodząca pod notebook
- 10 trybów podświetlania RGB
- Panel sterowania z wyświetlaczem LCD
- Regulowana prędkość wentylatora i kąt podkładki
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 11.5 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 72 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 20 dBV |
| Hub USB | 2 porty |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | Kabel 60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 410 x 280 x 34 mm |
| Waga | 975 g |
| Pozostałe parametry |
|