Producenci
YENKEE Podkładka pod klawiaturę i mysz XXL Niebieska
Opis
Podkładka pod klawiaturę i mysz XXL Niebieska
- Zrównoważony poślizg myszy
- Poprawiona stabilność klawiatury
- Solidna, antypoślizgowa gumowa podstawa
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Wymiary | 900 x 400 x 4 mm |
| Wymiary | 900 x 400 x 4 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Pozostałe parametry | Materiał powierzchni: Bawełna |
| Pozostałe parametry | Materiał powierzchni: Bawełna |
| Waga | 750 g |