Producenci
YENKEE Podstawka stolik chłodzący YSN 210 regulowany
Opis
Chłodzący stolik do notebooka
- Dla notebooków do 17"
- Kompaktowa ergonomiczna budowa
- Wbudowane ciche wentylatory
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 25 dB |
| Hub USB | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | Kable USB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 480 x 280 x 40 mm |
| Waga | 1060 g |