Producenci
YENKEE Słuchawki bezprzewodowe nauszne YHP 20BK z mikrofonem
Opis
Słuchawki bezprzewodowe nauszne YHP 20BK z mikrofonem
- Słuchawki SPIRIT korzystają z super-efektywnego i stabilnego transferu przez Bluetooth 5.0 oraz komponentów wysokiej jakości, aby zagwarantować świetne efekty akustyczne bez względu na odtwarzany gatunek muzyczny.
- Poduszki na uszy są wyprodukowane z miękkiej, tapicerowanej pianki proteinowe, aby zapewnić doskonałe stłumienie hałasu z zewnątrz i wygodę podczas długotrwałego użytkowania.
- Słuchawki mogą być podłączone przez bezprzewodowe Bluetooth lub przy pomocy wyjścia aux, z którego można skorzystać bez względu na to, czy słuchawki są naładowane czy nie.
- Panel sterowania jest umieszczony po lewej stronie i jest zaprojektowany tak, aby zapewnić łatwą i intuicyjną obsługę podstawowych funkcji podczas słuchania muzyki lub telefonowania.
- Słuchawki są składane i regulowane, więc rozmiar można dostosować do optymalnego i wygodnego noszenia.
- Słuchawki SPIRIT są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami iOS, Android i Windows.
- Obfite basy i precyzyjne soprany
- Miękko obite poduszki z piany proteinowej
- Wbudowany mikrofon, czyste rozmowy handsfree
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.0 |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | ATT |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVCTP |
| Funkcje bluetooth | AVDTP |
| Funkcje bluetooth | SDP |
| Funkcje bluetooth | SMP |
| Funkcje bluetooth | 12CAP |
| Funkcje bluetooth | GAP |
| Funkcje bluetooth | GATT |
| Funkcje bluetooth | RFCOMM |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Czas rozmów (maks.) | 300 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 183 g |
| Pozostałe parametry |
|