Producenci
YENKEE Słuchawki z mikrofonem dla graczy YHP 3020 AMBUSH
Opis
Słuchawki dla graczy AMBUSH z czystym i precyzyjnym dźwiękiem to idealna opcja do grania w gry, słuchania muzyki i rozmów z wykorzystaniem usług VoIP.
Wygodne użytkowanie bez zakłóceń szumami tła i ucisku na uszy dzięki ergonomicznemu designowi nauszników. Głośność regulowana pilotem głośności na kablu oraz możliwość ustawienia optymalnej pozycji mikrofonu dla uzyskania czystej transmisji głosu.
Główne cechy:
- Podświetlenie w kształcie pęknięć
- Ekstremalnie wygodne
- Czysty i precyzyjny dźwięk
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2.2 m |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Wzór |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Złącze podświetlenia: USB 5 V DC (prąd stały) |