Producenci
YENKEE Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz YKM 2008CS Tibe
Opis
Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz YKM 2008CS Tibe
Zestaw stylowej, pełnowymiarowej klawiatura i myszy z niskim profilem z niezawodnym bezprzewodowym łączem 2,4 GHz
Dane techniczne
| Separator | Klawiatura |
| Separator | Mysz |
| Model | YKB 2008CS |
| Model | YKB 2008CS |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Akcesoria w zestawie | Bateria alkaliczna AA |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 410 x 122 x 20 mm |
| Waga | 0.549 kg |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Bateria alkaliczna AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 107 x 63 x 30 mm |
| Waga | 61 g |