Producenci
YENKEE Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz YKM 2009CS
Opis
Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz YKM 2009CS
Zestaw ergonomicznej klawiatury i myszy z niezawodnym bezprzewodowym łączem i zasięgiem do 10 m.
Elegancka obudowa klawiatury wykonana z najwyższej jakości materiałów w połączeniu z cichymi przełącznikami membranowymi zapewnia komfortowe pisanie i błyskawiczną reakcję na dotyk. Ta klawiatura pełnowymiarowa do wygodnego korzystania w domu i w biurze posiada także klawisze multimedialne i klawiaturę numeryczną Klawisze multimedialne umożliwiają uruchomienie i obsługę niektórych najczęściej używanych aplikacji poprzez wciśnięcie jednego klawisza. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i miłej w dotyku powierzchni mysz jest świetnym rozwiązaniem do domu i biura.
Dzięki ergonomicznemu kształtowi i miłej w dotyku powierzchni mysz jest świetnym rozwiązaniem do domu i biura. Mysz ta posiada również boczne kółko przewijania, które umożliwia łatwą nawigację poziomą w plikach programu Excel, oraz dwa przyciski boczne, które mogą być używane do przechodzenia do przodu i do tyłu w przeglądarkach internetowych i Eksploratorze Windows.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | YKM 2009CS |
| Model | YKM 2009CS |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 2 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Akcesoria w zestawie | Bateria alkaliczna AA |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 453 x 212 x 27 mm |
| Waga | 0.658 kg |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie | 2x Bateria alkaliczna AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 110 x 77 x 45 mm |
| Waga | 100 g |