Producenci
Yealink AVHUB hub do MVC serii 900
Opis
Yealink AVHub to konferencyjny procesor audio i wideo używany w dużych/bardzo dużych salach konferencyjnych/polach konferencyjnych. AVHub obsługuje wiele kamer, wiele mikrofonów i wiele głośników, a w połączeniu z możliwościami przetwarzania audio i wideo, AVHub może uwolnić wydajność komputera. Ponadto kamery, mikrofony i głośniki można podłączyć bezpośrednio do AVHub za pomocą kabla sieciowego PoE, redukując okablowanie i ujednolicając zarządzanie sprzętem wideo i audio. Użytkownicy mogą wcześniej dostosować układ kamery za pomocą wtyczki Yealink lub nawet na spotkaniach MTR podczas korzystania z AVHub.
Rozwiązanie z wieloma kamerami, dostosowany układ na dowolnym spotkaniu
Dzięki AVHub w pakiecie systemu pokojowego, system umożliwia użytkownikom jednoczesne włączenie wielu kamer z jednego pokoju, lepsze uchwycenie uczestników i zapewnienie różnych widoków pomieszczeń. Ponadto użytkownicy mogą wybrać różne tryby śledzenia dla każdej kamery. W międzyczasie zdalni uczestnicy mogą przeglądać kanały wideo ze wszystkich włączonych kamer pokojowych w dostosowanym układzie, przyczyniając się do większej liczby zastosowań w scenariuszach przemysłowych.
Chipset obsługujący sztuczną inteligencję, nieskończone możliwości przyszłych zastosowań
Wyposażony w potężny chipset obsługujący sztuczną inteligencję, AVHub wzmacnia system pakietów dzięki doskonałej skalowalności w przyszłych aplikacjach, w tym trybie razem w Microsoft Teams. AVHub umożliwia bezpośrednie przetwarzanie audio i wideo, zmniejszając obciążenie operacyjne Mcore.
Dane techniczne
| Złącza | RCA |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x 6,3 mm jack |
| Złącza | 7 x RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2.31 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 382 x 215 x 120 mm |