Producenci
Yealink Adapter USB PA20
Opis
Yealink PA20 to nowy asystent prezentacji 4K Ultra HD. Wyposażony w wyjście strumieniowe z kodowaniem sprzętowym UHD do 4K/30FPS, PA20 pozwala zaoszczędzić wiele wysiłku, eliminując instalację oprogramowania lub sterowników. Port USB typu A/w pełni funkcjonalny port USB typu C jest odpowiedni dla różnych komputerów i telefonów. Ponieważ PA20 ma wbudowane oprogramowanie asystenta spotkań i układ Wi-Fi 6, wystarczy podłączyć PA20 do urządzeń i można szybko przygotować prezentację. PA20 zapewnia wygodniejsze i bogatsze możliwości udostępniania treści.
Dane techniczne
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | 5V/600 mA |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 220 × 38 × 16 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry | LED:
Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax Szyfrowanie: WPA-PSK/WPA2-PSK Bluetooth 5.1 Udostępnianie pulpitu:
Inne:
|