Producenci
Yealink Głośnik MSpeaker II Czarny
Opis
- Wysokiej jakości soundbar stereo Yealink MSpeaker II Black
- Moc wyjściowa 10 W
- Zawiera zasilacz i kabel audio (długość ok. 3 m, gniazdo audio 3,5 mm - gniazdo audio 3,5 mm)
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| Rodzaj | Sufitowy/ścienny |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 98 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Zasilanie | PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 500 x 60 x 86 mm |