Producenci
Yealink Kamera wideobar UVC34
Opis
Yealink UVC34 to uniwersalne, inteligentne urządzenie konferencyjne USB do małych pomieszczeń oraz do pracy w domu. Wyposażony w kamerę Ultra HD 4K i superszerokokątny obiektyw 120° oraz obsługujący 5-krotny zoom cyfrowy, UVC34 zapewnia wyjątkową jakość wideo. Wraz z elektryczną pokrywą obiektywu, technologie sztucznej inteligencji, w tym wykrywanie twarzy, ochrona przed hałasem itp., pozwalają użytkownikom na inteligentniejszą i bezpieczniejszą wideokonferencję. Dzięki zestawom mikrofonów 8+1 i głośnikowi o wysokiej rozdzielczości, UVC34 zapewnia doskonałą jakość połączeń nawet w trybie pełnego dupleksu. Co więcej, UVC34 obsługuje zdalne zarządzanie na platformie Yealink Device Management Platform za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Cechy i funkcje | funkcja śledzenia twarzy |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Interfejs | USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 380 x 55 x 55 mm |
| Waga | 1.28 kg |
| Pozostałe parametry |
|