Producenci
Yealink Kamera wideobar UVC40
Opis
Yealink UVC40 to uniwersalne, inteligentne urządzenie konferencyjne USB do małych pomieszczeń. Wyposażony w aparat 20 MP i superszerokokątny obiektyw 133°, UVC40 zapewnia wyjątkową jakość wideo. Wraz z elektryczną pokrywą obiektywu, jej technologie sztucznej inteligencji, w tym wykrywanie twarzy, lokalizacja dźwięku, śledzenie mówcy itd., pozwalają użytkownikom na inteligentniejszą i bezpieczniejszą wideokonferencję. Dzięki 8 matrycom mikrofonów MEMS i głośnikowi o wysokiej wierności, UVC40 zapewnia doskonałą jakość połączeń nawet w trybie pełnego dupleksu. Co więcej, UVC40 obsługuje zdalne zarządzanie na platformie Yealink Device Management Platform za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | funkcja śledzenia twarzy |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Interfejs | USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 600 x 68 x 82 mm |
| Waga | 2.56 kg |
| Pozostałe parametry |
|