Producenci
Yealink Monitor interaktywny MeetingBoard MB65-A001 65 cali
Opis
MeetingBoard dla małych i średnich pokoi, Manager Office.
MeetingBoard to nie tylko urządzenie do spotkań wraz z natywną aplikacją Microsoft Teams zapewnia najwyższą płynność zapisu cyfrowego. Uczestnicy mogą wziąć udział w spotkaniu online i przeprowadzić burzę mózgów, planowanie projektu, rozwiązywanie problemów lub inne działania związane z współpracą w usłudze whiteboardingu w chmurze z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
- 1x 65-calowy wyświetlacz All-in-One Collaboration Display, zasilacz, uchwyt ścienny i kable;
- 4 x rysik
- W tym 2-letnia gwarancja na sprzęt.
Dane techniczne
| Model | MeetingBoard |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | D-LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x RCA in |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x RCA out |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Nie |
| Pobór mocy | 140 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 953 mm |
| Szerokość | 1512 mm |
| Głębokość | 92 mm |