Producenci
Yealink Słuchawki USB UH34 Mono Teams
Opis
Yealink UH34/UH34 Lite, dostępny w wersji monofonicznej (UH34/UH34 Lite Mono) i obuusznej (UH34/UH34 Lite Dual), to profesjonalny przewodowy zestaw słuchawkowy USB z krystalicznie czystym dźwiękiem. UH34/UH34 Lite oferuje lekką obudowę, która jest wygodna w noszeniu, nawet przez cały dzień pracy. Jest odpowiedni dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu na zestawach słuchawkowych do komunikacji głosowej. Dzięki oprogramowaniu Yealink USB Connect i platformie Yealink Device Management Platform/Cloud Service możesz łatwo sprawdzić informacje o urządzeniu i zaktualizować oprogramowanie układowe jednego lub wielu zestawów słuchawkowych UH34/UH34 Lite.
- Przewodowy zestaw słuchawkowy Microsoft Certified Teams USB
- Słuchawki na jedno ucho
- USB-A 2.0
- Mikrofon z redukcją szumów
- Wygodne nauszniki
- Kontroler (przycisk Microsoft Teams)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 93 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 88 g |
| Akcesoria w zestawie |
|