Producenci
Yealink Słuchawki USB UH37 Dual Teams USB-C/A
Opis
UH37
Yealink UH37 to profesjonalny przewodowy zestaw słuchawkowy USB. Dzięki głośnikowi 35 mm i doskonałemu dźwiękowi, zapewnia niezwykłe wrażenia dźwiękowe podczas rozmów i słuchania muzyki. Technologia redukcji szumów zastosowana w podwójnym mikrofonie zapewnia wyraźniejsze rozmowy, a owalne poduszki nauszne z pianki izolującej hałas zapewniają doskonałą pasywną redukcję hałasu.
Zestaw słuchawkowy jest wyjątkowo lekki i niezwykle wygodny, wyposażony w przyjazny dla skóry skórzany pałąk i poduszki nauszne, co zapewnia komfort przez cały dzień.
Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie w biurze, czy w domu, UH37 pozwala skupić się na pracy i poprawić swoją produktywność. Może bezproblemowo współpracować z głównymi platformami UC i natywnie integrować się z telefonami IP Yealink.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 109 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Materiał nauszników | Skóra |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 139.5 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Obsługiwane systemy operacyjne:
|