Producenci
Yealink Słuchawki USB UH38 Blutooth Dual Teams z baterią
Opis
Yealink UH38 to wysokiej jakości stereofoniczny zestaw słuchawkowy USB z fenomenalnym dźwiękiem rozmów i muzyki. Redukcja szumów z dwoma mikrofonami i technologia Acoustic Shield zapewniają doskonałą jakość połączeń. UH38 obsługuje podwójne połączenia USB i Bluetooth, umożliwiając jednoczesne zarządzanie dwoma urządzeniami telefonicznymi w celu poprawy wydajności przetwarzania połączeń. Najwyższej jakości materiały i solidna metalowa rama sprawiają, że jest teksturowana i trwała. Miękki i przyjazny dla skóry pałąk na głowę i poduszki na uszy sprawiają, że zestaw słuchawkowy jest wygodny przez cały dzień. UH38 to zestaw słuchawkowy, który zapewnia najlepszą koncentrację i współpracę, aby podnieść wydajność na nowy poziom, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy pracujesz zdalnie w domu. Działa bezproblemowo z głównymi platformami UC i integruje się natywnie z telefonami IP Yealink.
- Przewodowy zestaw słuchawkowy Microsoft Certified Teams USB
- Dwuuszne
- USB-A 2.0
- Wbudowany Bluetooth 5.1
- Podwójne mikrofony z redukcją szumów
- Wbudowana bateria
- Fenomenalny dźwięk do rozmów i muzyki
- Skórzane poduszki na uszy
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 180 g |
| Akcesoria w zestawie |
|