Producenci
Yealink Słuchawki bezprzewodowe BH72 czarne ze stojakiem ładującym USB-A
Opis
Seria bezprzewodowych zestawów słuchawkowych dla firm Yealink BH7X Bluetooth ma biznesowy i stylowy wygląd, wysoką jakość dźwięku, wysuwaną technologię ukrytego ramienia mikrofonu i technologię Yealink Acoustic Shield wspieraną przez dwa mikrofony. Pozwala użytkownikom szybko przekształcić dowolne miejsce w profesjonalne biuro, wspierając profesjonalne odtwarzanie dźwięku i muzyki w wysokiej rozdzielczości.
- Obuuszny zestaw słuchawkowy (dwuuszny) nagłowny
- Czarny kolor
- Podwójny wskaźnik światełek na zestawie słuchawkowym
- Skórzane poduszki na uszy (wymienne)
- Technologia Yealink Acoustic Shield
- Obsługuje ładowanie bezprzewodowe
- Dyskretne ukryte ramię wysięgnika
- Czas rozmowydo35H
- Bluetooth: 5.1
- Obsługa aplikacji Yealink Connect i Yealink USB Connect Manager
- Kabel USB 2.0: USB-A
- Zasilacz sieciowy
- Przycisk Teams
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 117 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zasięg | 30 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 326 g |
| Akcesoria w zestawie |
|