Producenci
Yealink Słuchawki bezprzewodowe BH76 Plus Teams Czarne USB-C
Opis
Słuchawki bezprzewodowe BH76 Plus Teams Czarne USB-C
Bezprzewodowy biznesowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Yealink BH76 Plus zapewnia stylowy wygląd, najwyższą jakość odtwarzania dźwięku, niezrównane wrażenia podczas noszenia, technologię chowanego ukrytego ramienia mikrofonu, trzy poziomy aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz technologię Yealink Acoustic Shield obsługiwaną przez wiele mikrofonów. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej kształt i ergonomicznej konstrukcji nausznej słuchawki BH76 Plus można wygodnie nosić przez cały dzień. Ponadto funkcja ANC i pasywna redukcja szumów zapewniają wciągające wrażenia z redukcji szumów, niezależnie od hałaśliwego otoczenia.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | PBAP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 285 g |