Producenci
Yealink Słuchawki bezprzewodowe WH62 Dual stojak ładujący Teams Dect
Opis
Yealink WH62 to nowy podstawowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT. Bezproblemowo współpracuj z głównymi platformami UC i integruj się natywnie z telefonami IP Yealink. Technologia Yealink Full-band Audio i Acoustic Shield Technology sprawiają, że mówisz i słyszysz wyraźnie podczas rozmów telefonicznych i cieszysz się stereofoniczną muzyką kryształową. Dzięki łatwej kontroli na uchu, bez przerywania, wygodnemu noszeniu, WH62 jest miłym partnerem do komunikacji lub współpracy.
Zestaw słuchawkowy DECT:
- Obuuszny zestaw słuchawkowy (podwójne ucho) nad głową
- Światło na zestawie słuchawkowym
- Skórzane poduszki nauszne
- Technologia osłony akustycznej Yealink
Baza DECT:
- Przycisk Microsoft Teams
- Porty wejściowe: 2x port Micro USB
- Port jack 2,5 mm dla Busylight BLT60 (opcjonalnie)
- Dzwonek
- Adapter
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 92.5 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 335 g |
| Akcesoria w zestawie |
|