Producenci
Yealink Słuchawki bezprzewodowe WH63 stojak ładujący Teams Dect
Opis
Yealink WH63 to nowy model bezprzewodowego zestawu słuchawkowego DECT. Bezproblemowo współpracuj z głównymi platformami UC i integruj się natywnie z telefonami IP Yealink. Aby uzyskać krystaliczne wrażenia dźwiękowe, technologia Yealink Super Wideband HD Audio i technologia Acoustic Shield sprawiają, że mówisz i słyszysz wyraźnie podczas rozmów telefonicznych i wideokonferencji. Łatwe sterowanie palcami, lekka konstrukcja 19g, brak przerw, WH63 to dobry zestaw słuchawkowy do pracy.
Zestaw słuchawkowy DECT:
- Konwertowalny zestaw słuchawkowy
- Światło na zestawie słuchawkowym
- Technologia osłony akustycznej Yealink
Baza DECT:
- Przycisk Microsoft Teams
- Porty wejściowe: 2x port Micro USB
- Port jack 2,5 mm dla Busylight BLT60 (opcjonalnie)
- Dzwonek
- Adapter
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x microUSB |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 14 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 143 g |
| Akcesoria w zestawie |
|