Producenci
Yealink Wideobar A30-025 + panel sterujący + WPP30
Opis
CTP18 to współpracujący panel dotykowy przeznaczony do małych i średnich pomieszczeń. Jego 8-calowy ekran dotykowy i interaktywna konstrukcja umożliwiają użytkownikom szybkie i bezproblemowe dołączanie do spotkania lub kontrolowanie go. Znacznie zmniejsza trudność korzystania z systemu wideokonferencji i zapewnia lepsze wrażenia podczas spotkań. Kiedy CTP18 współpracuje z Yealink Wireless Presentation Pod WPP20, możesz dodawać adnotacje lub kontrolować udostępnianą zawartość bezpośrednio na CTP18, poprawiając w ten sposób efektywność komunikacji.
Dzięki kompaktowym rozmiarom i intuicyjnemu projektowi branżowemu, bezprzewodowy adapter Yealink WPP30 zapewnia bezproblemowe udostępnianie treści w każdej sali konferencyjnej. Wyposażony w sprzętowe wyjście strumieniowe UHD z kodowaniem do 4K/30FPS, WPP30 oszczędza wiele wysiłku, eliminując instalację jakiegokolwiek oprogramowania lub sterownika. Dzięki wysokowydajnemu modułowi 2x2 MIMO, Wi-Fi 6, WPP30 zapewnia bardzo wyraźne, szybkie i stabilne przesyłanie z niskimi opóźnieniami.
Yealink MeetingBar A30 Teams Edition do współpracy wideo dla średnich pomieszczeń. Wyposażony w aparat 8MP i superszerokokątny obiektyw 120°, A30 zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Wraz z elektryczną migawką prywatności, jej technologie AI, w tym Auto Framing i Speaker Tracking i tak dalej, pozwalają użytkownikom doświadczyć inteligentniejszej i bezpieczniejszej wideokonferencji.
Dane techniczne
| Separator | Panel sterowania CTP18 |
| Separator | WPP30 |
| Separator | Kamera wideobar A30 |
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Cechy i funkcje | funkcja śledzenia twarzy |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 700 x 98 x 121 mm |
| Wymiary | 202 x 151 x 100 mm |
| Wymiary | 220 × 38 × 16 mm |
| Pozostałe parametry | Wideo
Audio
|
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Pozostałe parametry | LED:
Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/a Szyfrowanie: WPA-PSK/WPA2-PSK Bluetooth 5.0 Udostępnianie pulpitu:
Inne:
|