Producenci
Yealink Zestaw głośnomówiący CP900
Opis
Yealink CP900 to wysokiej jakości przenośny zestaw głośnomówiący, który sprawdzi się w spotkaniach do max 6 osób.
Yealink CP900 w prosty sposób łączy się do komputera, tabletu i smartfona przez bezprzewodowe parowanie Bluetooth lub połączenie przewodowe USB.
Model CP900 posiada dźwięk HD, 6 mikrofonów, full dupleks i algorytmy audio Yealink, które w połączeniu ze sobą dbają aby każda rozmowa przebiegała bez zakłóceń. Możesz rozmawiać nawet do 12 godzin będąc w podróży, dzięki wbudowanemu akumulatorowi i ochronnemu etui. Yealink CP900 to Twój zestaw głośnomówiący, który wciąga nie tylko dźwiękiem podczas rozmów, ale także przy słuchaniu muzyki.
- Ultrakompaktowy elastyczny zestaw głośnomówiący z certyfikatem Microsoft Certified
- Dźwięk Optima HD
- Odbiór mikrofonu 2 metry
- Technologia full-duplex
- Tłumienie hałasu (NS)
- Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
- Eliminacja echa akustycznego (AEC)
- Czas rozmowy: 12 godzin
- Czas czuwania: 450 dni
- Przycisk Microsoft Teams
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Użytkowanie | Mała sala |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 115 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Czułość | 82 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 2 m |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 320 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Łączność z urządzeniami
Jakość dźwięku
|