Producenci
Yealink Zestaw wideokonferencji MVC S40-C4-000
Opis
Yealink MVC S40 jest specjalnie zaprojektowany do małych i średnich sal konferencyjnych. Standardowy zestaw obejmuje wysokowydajny MINI-PC MCore Pro, panel dotykowy MTouch E2 oraz nowej generacji inteligentne urządzenia audio i wideo do sal konferencyjnych, stworzone wspólnie przez Yealink: SmartVision 40 inteligentne urządzenie integrujące funkcje audio i wideo. Trzecia generacja MINI-PC MCore Pro firmy Yealink łączy estetykę z funkcjonalnością, posiada trzy porty HDMI oraz EDID, oferując elastyczne i niezawodne rozwiązanie do wdrażania w salach konferencyjnych. Trzecia generacja panelu dotykowego do konferencji MTouch E2 firmy Yealink została zaprojektowana z myślą o wielofunkcyjności, posiada wbudowany czujnik ruchu, dzięki któremu system konferencyjny automatycznie się wybudza i można natychmiast rozpocząć konferencję.
Dane techniczne
| Separator | MTouch E2 touch panel |
| Separator | SmartVision 40 |
| Separator | MCore Pro, Gen-3 Mini-PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Rozdzielczość wyjściowa | HD 720p (1280 x 720) |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1135G7 |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ dysku | SSD |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Pojemność SSD | 128 GB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 202 x 151 x 100 mm |
| Porty wideo | 3 x HDMI |
| Waga | 1 kg |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Wysokość | 39 mm |
| Szerokość | 168 mm |
| Głębokość | 197 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Waga | 0.69 kg |
| System operacyjny | Windows 10 IoT Enterprise |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 650 × 62 × 80 mm |
| Waga | 5.54 kg |
| Pozostałe parametry |
|